Pirmadienis, 26 Spalis 2020 11:24

Pranešame, kad visi renginiai (išskyrus virtualius), turėję vykti Šilalės viešojoje bibliotekoje spalio 27, 28 ir 29 dienomis yra atšaukiami. Apie naujas renginių datas ir laikus informuosime.

Likite sveiki ir saugokite save!

Penktadienis, 23 Spalis 2020 08:35

Spalio 28 d. 15 val. Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Komunikacijos skyriaus vedėja Rima Norvilienė kalbins iš Upynos (Šilalės r.) kilusią Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro artistę, sopraną Sandrą Lebrikaitę-Andriukevičienę.

Antradienis, 20 Spalis 2020 08:39

Penktadienis, 16 Spalis 2020 08:51

Virtualus susitikimas su dviračių sporto čempionu Ramūnu Navardausku – tai jau trečioji Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vykdomo projekto „Online: pasaulio šilališkiai" tiesioginė transliacija. Šįkart nuotoliniu būdu jungsimės su Ispanija, kur mūsų bibliotekos Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja Rima Norvilienė kalbins kraštietį Ramūną Navardauską.

Trečiadienis, 14 Spalis 2020 09:54

Blinstrubiškių socialinės globos namai ieško savanorių veikloms su senyvo amžiaus asmenimimis ir suaugusiiais asmenimis su negalia.

Trečiadienis, 14 Spalis 2020 09:51

Džiaugiamės sulaukę malonios staigmenos iš patogupirkti.lt. Šios interneto parduotuvės atstovas parašė mums el. laišką su ketinimu padovanoti norimų knygų. Knygos jau pasiekė mūsų biblioteką. Labai vertiname naujus leidinius dovanojančias įmones ir žmones.

Penktadienis, 09 Spalis 2020 10:10

Trečius metus Lietuvoje organizuojama nacionalinė akcija „Senjorų dienos internete" sulaukia vis didėjančio susidomėjimo. Akcijos tikslas – sudominti ir paskatinti Lietuvos senjorus naudotis šiuolaikinėmis išmaniosiomis technologijomis, e. paslaugomis, kritiškai vertinti informaciją, tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.