Skaitymo iššūkyje aktyviai dalyvauja šilališkiai

Ketvirtadienis, 11 Liepa 2019 16:08

Mūsų lankytojai jau perskaitė 832 knygas ir pagal šį skaičių kol kas užima tikrai aukštą vietą tarp Lietuvos bibliotekų!

Kas tai yra „Skaitymo iššūkis"?

„Skaitymo iššūkis" kviečia įvairaus amžiaus skaitytojus aktyviai dalyvauti ir pasinerti į knygų pasaulį, domėtis skaitymu, literatūra, dalytis ja su bičiuliais ir išmėginti laimę prizų loterijoje. Visą vasarą skaitykime knygas, juk skaitydami mes pakeisime pasaulį!

Akcijos tikslas – per vasarą (birželio 1–rugpjūčio 31 d.) perskaityti penkias knygas. Lietuvos viešosios bibliotekos siūlo rinktis:

1. lietuvių autoriaus knygą;

2. knygą, kurią rekomendavo bibliotekininkas;

3. knygą apie keliones;

4. knygą geltonu viršeliu;

5. knygą, kurios pavadinimas prasideda ta pačia raide, kaip ir Tavo vardas.

Užsiregistruok, dalyvauk ir laimėk!

Norintieji dalyvauti varžytuvėse gali registruotis savarankiškai, užpildę internetinę registracijos formą www.vasarasuknyga.lt, nurodę savo biblioteką ir įvertinę perskaitytą knygą. Dalyvių amžius neribojamas.

2019 m. minint Pasaulio lietuvių metus, „Skaitymo iššūkio" organizatoriai kviečia visus pasaulio lietuvius dalyvauti vasariškose varžytuvėse! Registruojantis svetainėje, reikia nurodyti, kad gyvenate užsienyje.

Kas laukia sėkmingai įveikusių iššūkį dalyvių?

Visi, sėkmingai įveikę „Skaitymo iššūkį" ir gavę patvirtinimą el. paštu, dalyvaus bendroje loterijoje, kurioje bus galima laimėti 3 pagrindinius prizus: dovanų kuponą dviračiui įsigyti, paspirtuką ir elektroninę skaityklę! Laimėtojai bus renkami burtų keliu, o varžytuvių pabaigoje vasariškais knygų skirtukais bus apdovanoti visi dalyvavusieji. Kviečiame sekti „Vasaros su knyga" Facebook paskyrą ir laimėti papildomų prizų.

Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite:

http://vasarasuknyga.lt/ bei Facebook paskyroje https://www.facebook.com/vasarasuknyga/.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja