Šilalės rajono gyventojai – tarp daugiausiai skaitančių: įveikė „Skaitymo iššūkį"

Trečiadienis, 02 Spalis 2019 14:25

Šiandien Klaipėdos apskrities viešojoje Ievos Simonaitytės bibliotekoje vyko akcijos „Vasara su knyga" baigiamas renginys. Jame apdovanotos Klaipėdos regiono bibliotekos, kurių skaitytojai perskaitė daugiausiai knygų. Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka užėmė aukštą 5-ąją vietą Vakarų regione, o visoje Lietuvoje – 17-ąją vietą. Tai puikus įvertinimas ne tik mūsų bibliotekai, bet ir jos skaitytojams.

Akcijos „Vasara su knyga" užbaigtuvėse dalyvavo Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. metodininkė Stefa Minutaitė, Jomantų filialo bibliotekininkė Vilma Jokubaitė ir Pajūralio filialo bibliotekininkė Stasė Pudžemienė.

Po šventinio renginio bibliotekininkės apsilankė VII-ojoje Klaipėdos knygų mugėje.

Akcijos „Vasara su knyga" organizatoriai kvietė įvairaus amžiaus skaitytojus aktyviai dalyvauti „Skaitymo iššūkyje" ir pasinerti į knygų pasaulį, domėtis skaitymu, literatūra, dalytis ja su bičiuliais ir išmėginti laimę prizų loterijoje.

Akcijos tikslas – per vasarą (birželio 1–rugpjūčio 31 d.) perskaityti penkias knygas. Lietuvos viešosios bibliotekos siūlė rinktis ir perskaityti:

1. lietuvių autoriaus knygą;

2. knygą, kurią rekomendavo bibliotekininkas;

3. knygą apie keliones;

4. knygą geltonu viršeliu;

5. knygą, kurios pavadinimas prasideda ta pačia raide, kaip ir Tavo vardas.

Norintieji dalyvauti varžytuvėse turėjo registruotis savarankiškai, užpildę internetinę registracijos formą www.vasarasuknyga.lt, nurodę savo biblioteką ir įvertinę perskaitytą knygą.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, S. Minutaitės nuotr.