Nuo birželio 1 dienos startuoja skaitymo iššūkis „Vasara su knyga"

Ketvirtadienis, 21 Gegužė 2020 16:12

Projektą „Vasara su knyga" jau penkerius metus organizuoja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos ir Lietuvos aklųjų biblioteka. Projektu siekiama skatinti visuomenę domėtis literatūra, skaitymu. Visoje šalyje startuos projekto „Vasara su knyga" Skaitymo iššūkis, kviesiantis įvairaus amžiaus žmones skaityti penkias pasirinktas knygas pagal tam tikras temas. Varžytuvių metu raginsime ne tik skaityti knygas, bet ir dalyvauti įvairiuose renginiuose.

„Vasara su knyga" Skaitymo iššūkis – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti bent 5 knygas.

Registruotis galima savarankiškai, užpildžius internetinę registracijos formą, arba artimiausioje bibliotekoje, kurioje gausi dalyvio kortelę su užduotimis. Ar Tavo biblioteka dalyvauja iššūkyje, pamatysi žemėlapyje.

Pasiryžę dalyvauti iššūkyje ir jį įveikę, varžytuvių pabaigoje bus apdovanoti vertingais prizais. Laimėtojai bus renkami burtų keliu. Skaitymo iššūkio pradžia 2020 m. birželio 1 d., o pabaiga rugpjūčio 31 d..

Viskas, ką Tau reikia padaryti, tai perskaityti 5 knygas ir jas įvertinti:

1. Perskaityk knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių

2. Perskaityk knygą, kurios pavadinime yra skaičius

3. Perskaityk knygą apie gamtą

4. Perskaityk knygą apie draugystę

5. Perskaityk eiliuotą knygą

Daugiau informacijos rasite čia: https://vasarasuknyga.lt/apie/