Atkurtos Lietuvos 100-mečiui skirtas renginys Jucaičių bibliotekoje

Pirmadienis, 19 Vasaris 2018 09:01

Vasario 15 dieną Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Jucaičių filiale vyko viktorina „Lietuva – gimtinė mano", kuri buvo skirta Vasario 16-ajai ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Renginyje dalyvavo Jucaičių ir aplinkinių kaimų vaikai.

Renginio pradžioje sugiedojome Lietuvos himną, žiūrėjome dokumentinį filmą, kuris priminė svarbius to meto įvykius ir žmones, kurių dėka buvo pasirašytas Nepriklausomybės aktas, lėmęs Lietuvos valstybės ateitį. Vėliau vaikai dalyvavo viktorinoje, atsakinėjo į klausimus, kurie buvo susiję su Lietuvos istorija, papročiais, žymiais žmonėmis. Rašėme palinkėjimus Lietuvai, kuriuos prisegėme prie trispalvių balionų ir paleidome į dangų. Renginio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti prizais su Lietuvos simbolika, vaišinosi šventiniu tortu.

Viktoriną organizavo Jucaičių filialo bibliotekininkė Rasa Šeputienė ir Kūtymų laisvalaikio salės mėgėjų meno kolektyvų vadovas Vaclovas Rudys.

Rasa Šeputienė, Jucaičių filialo bibliotekininkė, Vaclovo Rudžio nuotr.