Kovo 11-osios minėjimas Pajūryje

Penktadienis, 09 Kovas 2018 16:06

Šiandien, kovo 9 d., Pajūrio seniūnijos aktų salėje buvo švenčiama jau 28 – us metus skaičiuojanti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

Susirinkusiems šventės dalyviams pasveikinimo žodį tarė Pajūrio seniūnė Roma Veščiūnienė. Pajūriškė Danutė Danaitienė papasakojo išsamų Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo eigos kelią, pateikdama įvairią filmuotą medžiagą bei skaidres.

Pristatyta spaudinių paroda „Valstybę auginame kasdien ir kiekvienas", skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Paroda bus eksponuojama Pajūrio filialo bibliotekoje iki balandžio 2 d.

Šventę organizavo Pajūrio kultūrinės veiklos vadybininkas Darius Vasiliauskas, jam talkino Pajūrio filialo bibliotekininkė Rasa Griškienė