Pristatyta knyga apie įdomiausias keliones po Lietuvą

Ketvirtadienis, 03 Gegužė 2018 18:56

Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su keliautoju, fotografu ir knygos „Įdomiausios kelionės po Lietuvą" sudarytoju Vytautu Kandrotu.

Leidinyje „Įdomiausios kelionės po Lietuvą" pateikiama net 1600 vertingiausių objektų Lietuvoje, 700 naujausių, kokybiškų ir įspūdingų fotografijų bei 70 kruopščiai atrinktų maršrutų. Čia taip pat galima rasti rekomendacijų, ką verta pamatyti Lietuvoje, kaip įdomiai praleisti savaitgalį ar atostogas. Didelio populiarumo sulaukęs pirmasis knygos leidimas šiais metais išleistas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Knygos sudarytojas V. Kandrotas susitikimo Šilalėje metu papasakojo apie fotografijos subtilybes bei pateikė keletą patarimų, kaip nufotografuoti gražų kadrą. Jis taip pat supažindino su keliavimo Lietuvoje ypatumais bei atskleidė gražiausių Šilalės krašto vietų trejetuką. Anot aistringo keliautojo, mūsų rajone verta aplankyti Medvėgalio piliakalnį, seniausią Lietuvos muziejų – Baublius ir būtinai leisti į vandens žygį Jūros arba Akmenos upėmis.

Renginio metu surengta žinių viktorina, kurios metu šilališkiai, pamatę vaizdą, turėjo atsakyti, ar tas objektas yra Lietuvoje.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.