Šilalės jaunimas susitiko su jaunąja tapytoja ir motyvatore Aušrine Pudževyte

Įvyko dar vieni jaunimo verslumo mokymai. Šįkart svečiuose – iš Londono grįžusi šilališkė Aušrinė Pudževytė – jaunoji menininkė, freskų tapytoja, keliautoja. Lektorė pasidalijo savo patirtimi ir asmeniniu pavyzdžiu, kaip atsidurti norimoje vietoje pasaulyje ir kaip svarbu būti ir tikėti savimi.

„Kilę iš mažo miesto savyje turi daugiau jėgų, motyvacijos ir noro kažką veikti, ieškoti naujovių", - sako architektūros mokslų Balio saloje ragavusi šilališkė. Jos darbus pastebėjo stilistė Agnė Jagelavičiūtė ir restoranų kritikas Andrius Užkalnis. Beje, Aušrinės darbai puošia Šilalėje esančio šeimos restorano „Meldai" sienas.

Aušrinė siekia palikti savo meno kūrinius kiekviename pasaulio kampelyje, kurį aplanko. Jos darbais puošiasi Jungtinės Amerikos Valstijos, Indonezija bei Balio sala, Suomija, Ispanija, Lietuva bei Anglija.

Jaunos merginos gyvenime įvyko daug netikėtų, taip pat daug svajotų įvykių, todėl dabar Aušrinė grįžo į gimtąjį Šilalės kraštą įkvėpti, atskleisti paslaptis apie tikslų siekimą, padėti atkreipti dėmesį į dalykus, kurių paprastai nepastebime ir be abejonės – atsidurti ten, kur trokštame labiausiai.

Šis susitikimas su Aušrine bus bibliotekoje vykstančių jaunimo verslumo mokymų dalis.

Jaunimo verslumo mokymai yra Šilalės bibliotekos vykdomas projektas, kurio metu bibliotekoje buvo sukurta jaunimo verslumo erdvė, dar kitaip vadinama bendradarbystės erdve ar HUB'u. Šioje erdvėje nuo spalio 3 dienos vyksta jaunimo verslumo mokymai su charizmatiškais, įkvepiančiais ir žinomais lektoriais, tarp kurių ir – Aušrinė Pudževytė.

Mokymuose dalyvauja daugiau nei 30 jaunų žmonių iš viso Šilalės rajono, kurių amžiaus – 16-29 m.

Į verslumo HUB'ą transformuotoje bibliotekos salėje mokymai vyks iki gruodžio pabaigos. Dalyviai išgirs verslininkų sėkmės istorijų, įgys motyvacijos ir drąsos realizuoti idėjas, kurios gali virsti realiu verslu, patobulins įgūdžius kūrybiškai dirbti komandoje ir pan.

Jaunieji šilališkiai taip pat turės galimybę laimėti 500 eurų. Tai bus paskata toliau vystyti savo verslo idėją ir ją įgyvendinti. Taigi dar šių metų pabaigoje paaiškės piniginio prizo laimėtojas. Likusieji dalyviai gaus mentorius, kurie padės įgyvendinti startuolius.

Verslumo erdve ir jos inventoriumi mokymų dalyviai galės naudotis neatlygintinai. Taip pat bus sudarytos lanksčios darbo valandos ateiti ir dirbti tiek individualiai, tiek komandomis.

Projektą vykdo Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos inf.