Laukuvos bibliotekoje pristatyta Reginos Bliūdžiuvienės knyga „Mitų ir sapnų šalis"

Laukuvos miestelio šventės metu Laukuvos bibliotekoje vyko Reginos Bliūdžiuvienės knygos „Mitų ir sapnų šalis" pristatymas. Šio pristatymo iniciatorė – Laukuvos filialo bibliotekininė Biruta Viknienė.

Renginio metu sveikinimo žodžius tarė Laukuvos seniūnas Virgilijus Ačas, kalbėjo buvusi lietuvių kalbos mokytoja Bronė Jurgaitienė. Pasisakė ir knygos autorė R. Bliūdžiuvienė, kuri atvyko kartu su moterų ansambliu. Pastarasis renginį pagyvino savo dainomis.

Autorė buvo priimta šiltai gausaus Laukuvos miestelio bendruomenės ir šventės svečių.

Renginio metu taip pat buvo eksponuojama V. Janavičiaus siuvinėtų darbų paroda. Dalyviai galėjo asmeniškai pabendrauti su rankdarbių autoriumi. Kūrybiniai darbai bus eksponuojami visą rugpjūčio mėn.

Biruta Viknienė, Laukuvo filialo bibliotekininkė