Dovana Šiauduvos bibliotekai – lesyklėlė

Penktadienis, 23 Rugpjūtis 2019 14:33

img 20190822 151538Šiauduvos filialo bibliotekininkė Henrika Jokubauskienė pasidalijo gera žinia – dovanų gauta lesyklėle. Šia dovana Šiauduvos bibliotekos lankytojus pradžiugino kaimynystėje įsikūrę Savarankiško gyvenimo namų gyventojai su koordinatore Dženeta Lukošiene. Rankų darbo lesyklėlė – tai gražios draugystės pavyzdys, sutelkiantis bendriems darbams ir kuriantis gražesnę gyvenvietės aplinką.

Lesyklėlė pastatyta šalia knygų namelio, kuris šiauduviškius džiugina nuo 2018 metų pavasario. Šis knygų namelis – pirmasis šioje gyvenvie¬tėje ir penktasis Šilalės rajone. Tokios bibliotekėlės, dar vadinamomis knygų koplytėlėmis ar mažaisiais knygų namais, Lietuvoje nėra naujovė. Tai yra išties unikalu, kadangi bibliotekėlės veikia visą parą, nėra atostogų, grąžinimo terminų ar skaitytojų pažymėjimų.

Šiauduviškiai nuo šiol dabar galės ateiti ne tik nemokamai pasiimti skaityti knygų, bet ir pasilabinti su čia atskridusiais paukščiais, paklausyti jų „muzikos".

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, H. Jokubauskienės nuotr.