Intelektinis žaidimas subūrė daugiau nei 100 „auksinių" Šilalės krašto protų

Trečiadienis, 06 Lapkritis 2019 10:37

Vakar Šilalėje prasidėjo tris lapkričio antradienius truksiantis nacionalinės žinių viktorinos „Auksinis protas" rudens sezonas. Aštuonerius metus intelektinius turnyrus rengianti Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka džiaugiasi šiemet sulaukusi rekordinio komandų skaičiaus. Dėl geriausiųjų vardo varžysis 20 komandų, o t. y. net 120 „auksinių protų" iš viso Šilalės rajono.

„Jau daugelį metų rengiami intelektiniai žaidimai sulaukia didelio gyventojų susidomėjimo. Dalyviai laukia rudens vakarų, kuomet galės susirinkti, linksmai ir intelektualiai praleisti laiką, sužinoti kažko naujo. Tokie renginiai skatina prasmingą ir turiningą laisvalaikį", - sakė „Auksinio proto" Šilalėje vedėja Rima Norvilienė.

Renginio dalyvius pasveikino Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis, Administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius ir Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė.

Pilnutėlėje restorano „Meldai" konferencijų salėje netrūko azarto, gerų emocijų ir žinoma, klausimų. Iš viso dalyviai per 3 valandas įveikė 54 klausimus. Daugiausiai taškų surinko ir pirmojo turnyro nugalėtoja tapo komanda „Eurobum", kuri ne kartą yra tapusi sezono laimėtoja.

Laukia dar du „Auksinio proto" turnyrai, kurie vyks lapkričio 12 ir 19 dienomis.

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka nuoširdžiai dėkoja žaidimo rėmėjams, komisijos nariams, savanoriams ir visiems, prisidedantiems prie intelektinio renginio organizavimo.

Rima Norvilienė, žaidimo „Auksinis protas" Šilalėje organizatorė ir vedėja, 7kadras nuotr.