Pajūralio vaikai susipažino su knygų herojais

Penktadienis, 08 Lapkritis 2019 15:20

Dar netolimoje praeityje knygų skaitymas buvo vienas populiariausių laisvalaikio leidimo būdų, bet sparčiu žingsniu į mūsų gyvenimą įsiveržusios modernesnės pramogos (kompiuteriniai žaidimai, bendravimas socialiniuose tinkluose) po truputį skaitymą stumia į antrą planą. Kad vaikai prisimintų, kad knygas galima pasirinkti ir skaityti bibliotekoje, lapkričio 8 d. Pajūralio bibliotekininkė Staselė Pūdžemienė pakvietė Pajūralio pagrindinės mokyklos 2-3 klasės mokinius (mokytoja Raimonda Misiuvienė) susipažinti su gautomis naujomis knygomis.

Pirmiausiai bibliotekininkė vaikams pristatė jaunos debiutuojančios vaikų rašytojos Viktorijos Lapinos knygą „Ar pažįsti Kiukį?". Šią knygą vaikai šiuo metu turi perskaityti pagal mokymosi programą.

Bibliotekininkė išradingai ir nuotaikingai paskaitė istorijų apie mergaitę Luką ir jos (ne)išgalvotą švelnų, keistą, susivėlusį, labiau išprotėjusį nei mielą draugą Kukį.

Antroje valandėlės dalyje vaikai patys pasirinkę po jiems patinkančią knygelę, kurios buvo išdėliotos ant stalo, trumpai pristatė ir skaitė ištraukas.

Popietės pabaigoje vaikai vaišinosi saldainiais, kurie yra taip pat saldūs, skanūs, kaip ir pasirinkta gera knyga.

Staselė Pūdžemienė, Pajūralio filialo bibliotekininkė, autorės nuotr.