Įpusėjo žinių kova dėl AUKSINIO PROTO rudens sezono nugalėtojo vardo

Trečiadienis, 13 Lapkritis 2019 08:55

Antrajį AUKSINIO PROTO turnyrą Šilalėje laimėjo komanda EUROBUM, kuri ir vėl parodė savo galią penktajame ture, įveikdama 10-ties taškų vertės bonus klausimą. Tad azarto, įnirtingos žinių kovos, kaip ir gerų emocijų netrūko ir šį antradienio vakarą.

Kitą lapkričio antradienį komandų lauks trečiasis ir paskutinysis turnyras, po kurio paaiškės, kas taps rudens sezono nugalėtoju.

Aštuonerius metus intelektinius turnyrus rengianti Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka džiaugiasi šiemet sulaukusi rekordinio komandų skaičiaus. Dėl geriausiųjų vardo varžosi 20 komandų, o t. y. net 120 „auksinių protų" iš viso Šilalės rajono.

Šilalės viešoji biblioteka dėkoja restoranui MELDAI ir visiems nacionalinio intelektualaus žaidimo rėmėjams, komisijos nariams, savanoriams.

Rima Norvilienė, žaidimo „Auksinis protas" Šilalėje organizatorė ir vedėja