Skaitymų vakaras „Sutemų valanda"

Penktadienis, 15 Lapkritis 2019 13:19

Obelyno biblioteka lapkričio 13 dieną pakvietė skaitytojus į Šiaurės šalių literatūros savaitės „Sutemų valandos" skaitymus. Šių metų skaitymams siūlomos knygos atspindi temą „Šventės Šiaurės šalyse" ir kviečia klausytojus įsitraukti į literatūrines šventes.

Vakaro dalyviai klausėsi ištraukos iš danų klasikės Karen Blixen apysakos „Babetės puota". Klausydamiesi bibliotekininkės S. Trijonaitienės skaitomo teksto, kiekvienas mintimis galėjo nukeliauti į Norvegiją, sėstis prie stalo, pasivaišinti šventiniais prancūziškais patiekalais, kuriais mėgaujamasi iki paskutinio kąsnio.

Taip pat buvo pristatyta ir švedų rašytojo Jonaso Jonassono knyga „Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo". Pagrindinį knygos personažą „Alaną Karlsoną" žaismingai pristatė V. Trijonaitis.

Šventinio renginio metu skambėjo Upynos kultūros namų mėgėjų meno kolektyvo atliekamos dainos. Esame dėkingi vadovei Renatai Gužauskienei už subtiliai parinktą vakaro muzikinį repertuarą.

Pasimėgavę šventiniais literatūriniais ir muzikiniais „patiekalais", vakaro dalyviai buvo pakviesti paragauti ir šiaurietiškų vaišių.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė