Pajūryje pagerbti kovoję už Lietuvos laisvę

Antradienis, 15 Sausis 2013 18:08

Kas mes būtume be jų vėlių nešamos vėliavos – geltonos, žalios gyvybės ir raudono kraujo spalvų? Be šitos iš istorijos glūdumų išnyrančios ir miglotos ateities ūkuose ištirpstančios vėlių procesijos – kas mes būtume?

Ir ar būtume išvis?

Algirdas Patackas

Minint 22-ąsias kruvinojo sausio metines, Pajūrio bibliotekoje surengta popietė „Kas mes būtume be Sausio 13-osios". Pajūrio bendruomenės nariai, susirinkę bibliotekoje, dokumentinio filmo pagalba sugrįžo į 1991-uosius sausio 13 nakties įvykius. Miestelio seniūnijoje prie aukoms atminti skirto stendo tylos minute pagerbėme žuvusiuosius už Lietuvos laisvę. Uždegę žvakę, kiekvienas pasidalinome prieš daugiau nei du dešimtmečius patirtais išgyvenimais.

Šventinę popietę organizavo Pajūrio filialo bibliotekininkė Rasa Griškienė ir Pajūrio laisvalaikio salės darbuotoja A. Aužbikavičienė.

Norintys plačiau susipažinti su to meto įvykiais, buvo pakviesti apžiūrėti visą savaitę bibliotekoje veiksiančios spaudinių parodos.

Pajūrio filialo bibliotekininkė Rasa Griškienė