Meno mokyklos auklėtinių paroda

Pirmadienis, 11 Vasaris 2013 15:41

Vasario 8 dieną Šilalės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje atidaryta Šilalės meno mokyklos mokinių kūrybinių darbų paroda (mokytoja Laimutė Rupšytė). Parodoje eksponuojami 88 darbai, kuriuos kūrė 55 mokyklos auklėtiniai.

Vieni darbai skirti Gyvatės metams. Juose pagrindiniu akcentu tapo šis gyvūnas. Kiti darbai sutalpinti į neįprastą knygą "Išlydint žiemą". Piešiniuose netrūksta žiemos išdaigų, sniego. Trečios kategorijos darbai primena akvariumą. Ant sienų iškabintos lėkštės, kuriuose vaizduojamas vandens pasaulis su jo gyventojais. Tačiau parodos ašimi galima vadinti milžinišką gyvatę, kuri įsirangiusi ant bibliotekos sienų stebina mažuosius įstaigos lankytojus.

Parodos atidaryme dalyvavo ne tik kūrybinių darbų autoriai, bet ir jų mokytoja L. Rupšytė, tėveliai, seneliai, draugai.

Susirinkusiuosius sveikino Vaikų literatūros skyriaus vedėja Ona Bajorinienė. Dėkodama už mokinių kūrybiškumą, ji įteikė jiems padėkos raštus.

Informacijos skyriaus vedėja Rima Kairytė