Skaitytos Kosto Kubilinsko eiliuotos pasakos

Trečiadienis, 15 Gegužė 2013 09:40

Gegužės 14 dieną Šilalės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje svečiavosi Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos antros klasės mokiniai ir jų mokytoja Regina Būdvytienė. Jaukioje bibliotekos žaislotekoje vaikai skaitė žymaus vaikų rašytojo Kosto Kubilinsko eiliuotas pasakas: „Varlė karalienė", „Ledinukas", „Ožka ragoška" ir „Agė melagė". Pasakas skaitė ne tik mokiniai, bet ir bibliotekininkės. Kūriniai aptarti ir analizuoti, taip siekta, kad mažieji geriau suprastų, ką gi autorius šiomis pasakomis norėjo pasakyti.

Jau seniai nebe paslaptis, kad garsinis skaitymas turi didelę galią. Jis skatina vaiko vaizduotę, kūrybiškumą, padeda geriau suvokti skaitomus kūrinius.

Mokytoja R. Būdvytienė džiaugėsi, kad bibliotekoje vyksta panašaus pobūdžio renginiai, kurie paįvairina mokinių pamokas, padeda į kai kuriuos mokomuosius dalykus pažvelgti kitu kampu. Tuo tarpu bibliotekininkės stebėjosi nepaprastai šiltu šios pedagogės bendravimu su vaikais, jos mokėjimu kiekvieną prakalbinti, atskleisti geriausias savybes.

Rima Kairytė, Informacijos skyriaus vedėja