Į biblioteką vėl pakvietė „Europrotai"

Šeštadienis, 26 Spalis 2013 10:41

Linksmas ir intelektualus žaidimas „Europrotai" nepraranda susidomėjimo – Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje jis surengtas jau 16-ąjį kartą. Norą pasivaržyti žinių viktorinoje išreiškė septynios komandos, kurios susirungs trijuose turnyruose, po kurių ir paaiškės rudens sezono nugalėtojai.

Bibliotekos salė vos talpino visus norinčius. Tokia dalyvių gausa džiaugėsi tradiciškai žaidimo globėju ir rėmėju tapęs Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas. Žinių, azartiškos kovos ir geros nuotaikos beveik pusšimčiui šilališkių linkėjo Šilalės viešosios bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė. Ji džiaugėsi, kad žaidimas sulaukė susidomėjimo tarp verslo atstovų, kurie dar ir mielai sutiko jį paremti. Tai – UAB „Vizinga" savininkas Singaras Vytartas ir UAB „Optita" vadovas Dainius Bergelis.

Prizais „Europrotų" dalyvius nustebino ir visuomeninio judėjimo „ŠILALIŠKIAI" pirmininkas bei Savivaldybės mero pavaduotojas Raimundas Vaitiekus, kuris, surengęs smagią loteriją, laimingiesiems dovanojo puodelius. Vertingomis knygomis teisingai atsakiusius į „Blic" turnyro klausimus pradžiugino Savivaldybės Administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius.

Komandų tradiciškai laukė penki turai, kurių kiekvienas sudarė po 10 klausimų. Dalyviai turėjo atsakyti į bendruosius, istorijos, su tema „Skaičiai" susijusius, vaizdinius ir muzikinius klausimus.

Pirmąją vietą, surinkusi daugiausiai taškų, t. y. 40 iš 50 galimų, užėmė komanda „Centras". Vos vienu tašku nuo jų atsiliko „Eurobum" komanda, kuri liko antroje pozicijoje. Trečiąją vietą iškovojo komanda „Gidas", surinkusi 34,5 balo. Nugalėtojams atiteko bendrovės „Optita" ir bibliotekos įsteigti prizai.

Dalyvavusieji tikino, kad puikiai praleido vakarą, o azartas buvo šio žaidimo „arkliukas", kurio vedini visos komandos dalyvaus ir antrajame etape, lapkričio 7 dieną.

Žaidimo organizatoriai dėkoja rėmėjams ir informaciją apie „Europrotus" skleidžiantiems Šilalės krašto laikraščiui „Šilalės žinios" bei portalui „Šilališkis.lt".

Rima Norvilienė, Informacijos skyriaus vedėja, autorės nuotr.