Paaiškėjo „Europrotų" rudens sezono nugalėtojai

Šeštadienis, 16 Lapkritis 2013 09:06

Tris rudens ketvirtadienius į Šilalės rajono savivaldybės viešąją biblioteką rinkosi septynios komandos, kurios rungėsi dėl „Europroto" vardo. Dalyviai per tris turnyrus turėjo atsakyti net į 150 klausimų apie Europos istoriją, šalis, įžymius žmones, literatūrą, kiną, meną ir pan.

Paskutiniajame – trečiajame – turnyre, surengtame lapkričio 14 dieną, netrūko nei azarto, nei karštų diskusijų, kadangi po šio etapo turėjo paaiškėti rudens sezono nugalėtojai. Tačiau prieš juos paskelbiant, pirmiausia apdovanoti trečiojo turnyro nugalėtojai – komanda „Žiūrim, ką turim", kuri surinko 39 taškus iš 50 galimų. Antrąją vietą, surinkusi vos vienu tašku mažiau, užėmė komanda „R.E.D". Tretieji liko „ŠILALIŠKIAI" su 33,5 taško. O sezono nugalėtojais tapo komanda „Eurobum", kuri šį titulą iškovojo antrus metus iš eilės. Laimėtojams įteikti specialūs prizai.

Pastarųjų netrūko visus tris turnyrus: visuomeninio judėjimo „ŠILALIŠKIAI" pirmininkas bei Savivaldybės mero pavaduotojas Raimundas Vaitiekus, surengęs smagias loterijas, laimingiesiems dovanojo puodelius, o vertingomis knygomis teisingai atsakiusius į „Blic" turnyro klausimus, džiugino Administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius.

Džiugina, kad šiais metais žaidimas „Europrotai" sulaukė didelio rėmėjų dėmesio. Tradiciškai žinių viktorinos globėju ir rėmėju tapo Savivaldybės meras Jonas Gudauskas. Žaidimą taip pat mielai sutiko paremti „Joninių vaistinės" direktorius Jonas Leilionas, UAB „Vizinga" savininkas Singaras Vytartas ir UAB „Optita" vadovas Dainius Bergelis. Informaciniais rėmėjais tapo Šilalės krašto laikraštis „Šilalės žinios" ir portalas „Šilališkis.lt".

Šilalės viešoji biblioteka dėkoja visiems rėmėjams ir dalyviams – komandoms „Centras", „Eurobum", „R.E.D", „Gidas", „Asaba", „ŠILALIŠKIAI", „Žiūrim, ką turim", kurios nusprendė savo laisvalaikį praleisti žaisdamos smagų ir intelektualų žaidimą „Europrotai". Tikimės jūsų aktyvaus dalyvavimo ir kitais metais.

Rima Norvilienė, Informacijos skyriaus vedėja, autorės nuotr.