Kompiuterinio raštingumo kursus baigė dar viena grupė

Šeštadienis, 16 Lapkritis 2013 09:19

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Interneto skaitykloje lapkričio 11–15 dienomis vyko nemokami kompiuterinio raštingumo kursai pradedantiesiems. Vienos savaitės mokymus vedė Bibliografijos ir kraštotyros bei Informacijos skyriaus darbuotojos.

Kursų dalyviai buvo supažindinti su kompiuterio sandara, mokomi dirbti WORD programa, susikurti elektroninį paštą, bendrauti Skype sistema, taip pat naudotis internetu bei interneto teikiamomis galimybėmis. Sėkmingai mokymus baigė jau dvyliktoji grupė, iš viso 120 žmonių. Jiems įteikti tai patvirtinantys pažymėjimai.

Kursų dalyviai žadėjo nuolat tobulinti savo įgūdžius ir dažniau apsilankyti bibliotekoje, kur veikia nemokama vieša interneto prieiga, be to, ir bibliotekininkės yra visada pasiruošusios padėti prisijaukinti kompiuterį.

Tikimasi, kad įgytos žinios pravers darbinėje aplinkoje ar kasdieniniame gyvenime, o ieškantiems darbo – lengviau jį rasti.

Rima Norvilienė, Informacijos skyriaus vedėja, autorės nuotr.