Laukuviškiai raginami skaityti knygas

Pirmadienis, 18 Lapkritis 2013 17:49

Lapkričio 15 dieną Laukuvos bibliotekoje vyko projekto „Skaityk" pristatymas. Projektu siekiama skatinami 1–5 klasių mokinius skaityti, mylėti ir gerbti knygą. Idėja labai paprasta, tačiau įtraukianti – perskaitęs knygą, vaikas gali nuspalvinti balioną. Laimi tas, kuris pirmasis nuspalvina visą balioną, t.y. perskaitė daugiausiai leidinių. Projektas vyks iki 2014 m. balandžio 2 dienos. Aktyviausi skaitytojai bus apdovanoti rėmėjų dovanomis ir diplomais per Tarptautinę vaikiškos knygos dieną.

Pirmieji projekto dalyviai buvo Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos pirmokėliai (mokytoja R. Milkintienė). Jie pakviesti susipažinti su biblioteka, jos aplinka, o vėliau vaikams skaitytos pasakos.

Vaikai ir jų tėveliai kviečiami užsukti į Laukuvos biblioteką ir pasinaudoti Kalėdiniu paštu – parašyti laišką Kalėdų Seneliui.

Jolanta Kairienė, Laukuvos filialo bibliotekininkė