KVIETIMAS Į EURO SEMINARĄ ŠILALĖJE

Pirmadienis, 06 Spalis 2014 15:57

             

2015 metus pasitiksime su nauja Lietuvos valiuta euru. Kaip keisis šilališkių gyvenimas? Kaip turi būti perskaičiuojamos kainos, atlyginimai, įmokos, pašalpos ir kita? Kas nutiks mūsų piniginėms ir pajamoms? Kaip prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo ir gauti logotipą – ženklą „Perskaičiuota sąžiningai"?

Į šiuos ir kitus Šilalės gyventojams, organizacijoms bei įmonėms kylančius klausimus, susijusius su euro įvedimu bus atsakyta Finansų ministerijos organizuojamame seminare, kuris vyks lapkričio 7 d. Šilalėje

Ypatingas dėmesys nemokamo seminaro metu bus skiriamas praktinei informacijai apie euro įvedimo procesą ir euro, kaip nacionalinės valiutos, naudojimą. Finansų bei Ūkio ministerijų, Lietuvos banko ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos atstovai bus pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus.

GYVENTOJAI SEMINARE LAPKRIČIO 7 D., PENKTADIENĮ, LAUKIAMI ŠILALĖS KULTŪROS CENTRO MAŽOJOJE SALĖJE (J. BASANAVIČIAUS G. 12, ŠILALĖ), PRADŽIA 14:30 VAL.

ĮMONIŲ IR ORGANIZACIJŲ ATSTOVAMS SEMINARAS LAPKRIČIO 7 D., PENKTADIENĮ, VYKS ŠILALĖS RAJ. SAVIVALDYBĖS POSĖDŽIŲ SALĖJE (J. BASANAVIČIAUS G. 2, ŠILALĖ), PRADŽIA 14:30 VAL.

Seminaro trukmė 1,5 val. Seminarai nemokami. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Maloniai kviečiame iš anksto registruotis:

https://docs.google.com/forms/d/1yqXYu9v4VJYeVYVgZw_gLlRlwTxdIhwTnYvP2kn9yk8/viewform?usp=send_form

Kontaktams:

Rūta Undro, el.paštas Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , tel. +370 671 98 902.