Laukuvoje surengta šventė "Rudenėlio takučiu"

Pirmadienis, 20 Spalis 2014 16:23

Spalio 15-oji Laukuvos seniūnijos daugiavaikių šeimų vaikams ir jų tėveliams nebuvo įprasta diena – jie buvo pakviesti į netradicinę rudens šventę „Rudenėlio takučiu". Šią šventę jiems padovanojo Žemaitijos kolegijos Telšių fakulteto socialinio darbo studijų programos ketvirto kurso studentė Danguolė Šimkuvienė. Renginio tikslas – skatinti daugiavaikių šeimų bendruomeniškumą, užimtumą ir tarpusavio ryšių stiprinimą.

Renginio idėja kilo atliekant socialinio darbo praktiką Laukuvos seniūnijoje. Su praktikos vadove – Laukuvos seniūnijos socialine darbuotoja Svietlana Šniaukiene nusprendėme pakviesti daugiavaikių šeimų mažuosius ir jų tėvelius pasidžiaugti rudeniu.

Šventę pradėjo Laukuvos miestelio bibliotekos bibliotekininkė Aldona Ežerskienė. Ji pasakojo apie rudenį, priminė, kuo svarbus ir gražus kiekvienas šio metų laiko mėnuo. Tada visi šventės dalyviai nekantriai laukė atvykstančios Rudens fėjos (mama Asta Vaitkevičienė). Margaspalviais lapais pasipuošusi Rudens fėja visus šventės dalyvius kvietė kartu keliauti „Rudenėlio takučiu". Čia mažieji deklamavo eilėraščius, kartu su mamytėmis piešė piešinius, rungėsi, kas įmins mįslę, sprendė kryžiažodį, šoko, dainavo, ieškojo staigmenos. Šventės pabaigoje visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, dovanos ir balionai. Šventė tuo dar nesibaigė, dar ilgai bendravome ir dalinomės įspūdžiais prie skanėstais nukrauto stalo.

Šventės dalyviai kultūros namus paliko su plačiomis šypsenomis veiduose, tikėdamiesi ir ateityje susitikti su bendraamžiais.

Už pagalbą organizuojant renginį nuoširdžiai dėkoju Astai Vaitkevičienei, Laukuvos seniūnijos seniūnui Virgilijui Ačui, Laukuvos kultūros namų darbuotojams Alfredui Šniaukui ir Virginijai Mikutavičienei, Laukuvos bibliotekos bibliotekininkei Aldonai Ežerskienei, Laukuvos seniūnijos socialinei darbuotojai Svietlanai Šniaukienei bei šventės rėmėjams.

Šitokios šventės tai ne tik galimybė linksmai, turiningai praleisti laiką, bet ir puiki priemonė stiprinti vaikų ir tėvų tarpusavio ryšius bei bendravimą.

Danguolė Šimkuvienė, Žemaitjos kolegijos Telšių fakulteto socialinio darbo Studijų programos ketvirto kurso studentė