Šilalės viešosios bibliotekos bibliotekininkų dėmesiui – Obelyno bibliotekoje vyks pasitarimas ir gerosios patirties sklaidos renginys

Pirmadienis, 27 Spalis 2014 15:55

Lapkričio 10 dieną, nuo 9.00 val., Obelyno bibliotekoje vyks Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos bibliotekininkų susirinkimas, kuriame bus aptariami ne tik darbiniai klausimai, bet ir pasidalijama gerąja patirtimi, organizuojant Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginius. Obelyno biblioteka yra pirmoji rajone, prisijungusi prie Šiaurės šalių bibliotekų savaitės, ir aštuonis metus iš eilės organizuojanti teminius renginius. Šių metų tema – „Troliai Šiaurėje".

Programa:

9.00 val. – Šilalė rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorės Astutės Noreikienės ir Obelyno pagrindinės mokyklos direktoriaus Arūno Betingio sveikinimo žodis.

9.10 – 9.40 val. – Šviesos ir žodžio šventė „Trolių žemėje atverskim Šiaurės knygą".

9.40 – 10.00 val. – Šiaurės šalių bibliotekų savaitės projekto įgyvendinimas Obelyno bibliotekoje: gerosios patirties pavyzdžiai. Pranešėja – Obelyno filialo bibliotekininkė Silvijana Trijonaitienė.

10.00 – 10.30 val. – Viešosios bibliotekos bibliotekininkų parengti pristatymai tema „Šiaurės skonių jūroje".

10.30 – 10.45 val. – Viktorina „Prie tos pačios jūros".

10.45 – 11.30 val. – Einamųjų bibliotekos klausimų ir renginio aptarimas. Pranešėja – direktorė Astutė Noreikienė.

Kartu patirkime paslaptingą Šiaurės šalių literatūros skleidžiamą nuotaiką!

Organizatorius: Obelyno biblioteka