Atidaryta piešinių paroda „Meninės improvizacijos"

Penktadienis, 07 Lapkritis 2014 17:09

Lapkričio 7 dieną Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje atidaryta Šilalės meno mokyklos auklėtinių Godos Balčaitytės ir Gabrielės Balčiūtės piešinių paroda „Meninės improvizacijos" (mokytoja Laimutė Rupšytė).

Ekspozicijos dalyvius sveikino Vaikų literatūros skyriaus vedėja Ona Bajorinienė, Šilalės meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas Andrius Zaikauskas, dailės mokytoja Laimutė Rupšytė, vaikų klubo „Nykštukas" nariai, autorių artimieji ir draugai.

Pasisakė ir pačios autorės Goda bei Gabrielė. Šilalės rajone pirmąją vietą dailės olimpiadoje užėmusi Goda minėjo, kad jai labai patinka priešiniuose naudoti mišrią techniką, tuo tarpu Gabrielė sakė, kad ji savo darbuose dažniausiai naudoja gamtos motyvus. Abi nedaugžodžiavo ir tiesiog pakvietė visus susirinkusius apžiūrėti ir įvertinti jų debiutinę parodą.

Lankytojai ekspoziciją apibūdino labai įdomią, prasmingą, o piešinius – turinčius savitą idėją, stilių, spalvą ir nuotaiką. Parodos dalyviai negailėjo jaunoms menininkėms kūrybinių minčių, įkvėpimo improvizuojant ir niekada nenustoti piešti.

Renginio pabaigoje Godai, Gabrielei ir jų mokytojai L. Rupšytei įteiktos Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorės Astutės Noreikienės padėkos bei sąsiuviniai, kuriuose surašyti bibliotekos lankytojų atsiliepimai ir palinkėjimai autorėms.

Parodą bibliotekininkėms paruošti padėjo Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos savanoriai (mokytoja Birutė Knyzelienė).

Rima Norvilienė, Informacijos skyriaus vedėja, autorės nuotr.