Integruota lietuvių kalbos pamoka bibliotekoje

Trečiadienis, 13 Gegužė 2015 15:46

Bibliotekoje vyko integruota lietuvių kalbos pamoka, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Netradicinę pamoką vedė Obelyno pagrindinės mokyklos mokytoja Zita Kasiliauskienė, o jai talkino bibliotekininkė Silvijana Trijonaitienė.

Integruotoje pamokoje dalyvavo šios mokyklos 5-6 klasių mokiniai. Jie, pasiskirstę į dvi komandas, pristatė perskaitytas knygas, vaidino įvairių knygų pagrindinius personažus, atsakinėjo į mokytojos paruoštus klausimus, sprendė įvairias užduotis.

Bibliotekininkė mokiniams papasakojo apie informacijos paiešką bibliotekoje, taip pat parengė komandoms užduotis „Klausyk atidžiai ir pažymėk" bei „Orientacinės varžybos knygų labirintuose". Baigiantis pamokai, mokytoja Z. Kasiliauskienė apdovanojo geriausius skaitytojus, aktyviausius pamokos dalyvius.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė