Pirmosios knygelės šventė su obuolių prieskoniu

Penktadienis, 18 Rugsėjis 2015 16:43

„Po langais iš ryto obuolių prikrito. Gelsta klevo lapas – Rudenėli, labas!", – šiais R. Skučaitės žodžiais prasidėjo šventinis rytmetis, skirtas būsimųjų skaitytojų pažinčiai su biblioteka. O į stebuklingą knygų šalį jaunuosius bibliotekos lankytojus atlydėjo Obuolys Antanas iš Vytauto V. Landsbergio knygelės „Obuolių pasakos". Padedami Obuolio Antano (bibliotekininkė Silvijana Trijonaitienė), mokinukai sekė pėdsakais, kol surado kelią į biblioteką.

Renginio metu vaikai klausėsi ištraukos iš „Obuolių pasakos" ir kartu su Obuoliu Antanu šoko obuolių šokį. Po smagaus šokio vaikai tęsė pažintį su biblioteka. Jie apžiūrėjo biblioteką ir joje esančias knygas, sužinojo, kaip čia elgtis. Vėliau mokiniai rinkosi knygeles ir skaitė eilėraščius apie obuolius. Po to atėjo laikas ištarti skaitytojo priesaiką, kurią obuoliniu antspaudu patvirtino Obuolys Antanas. Jis taip pat įteikė kiekvienam skaitytojui obuoliuką su palinkėjimu.

Pirmoji pažintis su biblioteka mokiniams tapo džiugia ir spalvinga švente.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė