Adventinio vainiko kūrybinės dirbtuvės bibliotekoje

2022 11 16

Antradienio popietę Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje surengtos adventinio vainiko kūrybinės dirbtuvės.

Užsiėmimą vedė praėjusių metų Šilalės rajone organizuoto „Advento vainikas“ konkurso II vietos laimėtoja Rasa Pangonienė. Edukacijos metu ji priminė susirinkusiems adventinio  laikotarpio tradicijas, vainiko kilmę, reikšmę, papročius ir simboliką.

Vainiko kūrimui pasirinktos natūralios gamtinės medžiagos: miško samanos, įvairūs kankorėžiai, kaštonai, džiovinti augalai, riešutai, medžio šakelės. R. Pangonienė pasidalino praktinėmis vainiko gamybos subtilybėmis ir pagelbėjo kiekvienai komponuojant vainikus.

Prie kavos puodelio aptartas kūrybinis procesas, apžiūrėti visų padaryti ir pačios edukatorės pagaminti darbai.

Džiugu, jog į kūrybinį procesą įsitraukė mūsų ištikimi skaitytojai, o taip pat sudalyvavo ir specialiųjų poreikių turintys lankytojai, kurie dėkojo už įdomią veiklą.

Jolanta Venckienė, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė
Paskutinį kartą redaguota: 2022-11-16