Skaitmeninio raštingumo mokymai

Siekiant skatinti Šilalės rajono gyventojus išmaniai naudotis internetu, elektroninėmis paslaugomis, Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose organizuojami nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems ir pažengusiems. Mokymai vykdomi įgyvendinant projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“.

Pradedančiųjų mokymų programa trunka 18 val. Dalyviai įgyja pagrindinių naudojimosi skaitmeniniais įrenginiais (kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais) žinių ir įgūdžių, mokosi rengti tekstinius dokumentus, saugiai ir atsakingai naršyti internete, ieškoti aktualios informacijos, naudotis e. valdžios, e. verslo ir e. laisvalaikio paslaugomis, dalintis informacija bei bendrauti internetu su kitais.

Norintieji pagilinti skaitmenines žinias, kviečiami dalyvauti penkiose skirtingose 6 val. trukmės programose: „Būk aktyvus, unikalus ir verslus”, „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas”, „Atsakingas turinio skelbimas internete ir saugus naršymas”, „Inovatyvus savęs pristatymas” ir „Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis”.

Dalyviams išduodami pažymėjimai, suteikiama mokomoji medžiaga.

2019 metais skaitmeninio raštingumo apmokyti beveik 500 Šilalės rajono gyventojų.

Registruotis į mokymus galite mob. +370 618 19167, el. paštu wairuta@gmail.com arba užsukę į Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Interneto skaityklą (I a.).
Rajono bibliotekų kontaktus rasite čia: http://silalesbiblioteka.lt/lt/strukturairkontaktai/filialai

Paskutinį kartą redaguota: 2024-03-01


Galerija
Sveiki!
Turite klausimų?