Antrojo „Auksinio proto“ nugalėtojais tapo EUROBUM

2023 11 15

Antradienio vakarą vėl rinkosi „Auksiniai Šilalės protai“ – susibūrė per 100 dalyvių. Įveikdami 54 klausimus, jie varžėsi savo žiniomis dėl nugalėtojų vardo ir UAB „Optita“ įsteigtų prizų.

Antrąjį žaidimo turnyrą laimėjo komanda EUROBUM, kuri protmūšiuose dalyvauja daugiau nei dešimtmetį. Pergalę jiems lėmė paskutinysis turas, kuris parodė, jog ši komanda turi stiprių melomanų. Nugalėtojams prizus įteikė Šilalės viešosios bibliotekos direktorė Sauga Vaičikauskienė.

Iš viso turnyre dalyvavo 18 komandų. Prie didelio būrio žaidėjų prisijungė komanda „Kareivis Šveikas“, kurią sudaro kariai savanoriai.

Komandoms teko pasukti galvas, bandant atsakyti ne tik į bendruosius klausimus, bet ir pasitelkti žinių bagažą apie Indiją, surasti temines sąsajas apie gyvūnus, atspėti muzikines mįsles.

„Auksinio proto“ turnyrus dvyliktus metus rengia Šilalės viešoji biblioteka.

Likę du turnyrai vyks lapkričio 21 ir 28 d. restorane „Meldai“.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-11-15