Apdovanoti geriausi ir aktyviausi skaitytojai

2022 10 18

Šiandien bibliotekoje paskelbti „Geriausio metų skaitytojo“ rinkimų nugalėtojai. Tokią ceremoniją Vaikų skaitykla organizuoja ketvirtus metus iš eilės. Tai puiki proga pasidžiaugti ne tik skaitančiais vaikais, bet ir tėveliais, seneliais, netgi klasėmis, o taip pat padėkoti skaitytojams už aktyvų dalyvavimą renginiuose, kūrybinių darbų parodų organizavimą.

Su nominantais susitiko mūsų krašto poetė, pasakorė ir močiutė Elena Vismantienė, kuri pasidalijo gyvenimiška išmintimi, papasakojo apie savo kūrybą.

„Susirinkome į skaitančių vaikų būrį, kurie gyvena tūkstančius gyvenimų. Juk skaitydami knygas, panyrame į skirtingas situacijas, vietas ir pasaulius, mažus, bet galbūt svarbius Jums, išgyvenimus. Manau, visi čia esantys man pritars, kad skaitydami nejučiomis užmirštame visas realaus pasaulio, mokyklos ar šeimos problemas“, - renginio pradžioje kalbėjo Vaikų skaityklos bibliotekininkė Dalė Goštautienė.

Renginio metu įteiktos bibliotekos direktorės Astutės Noreikienė padėkos šiems nominatams:

• Geriausiai Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų skaitytojai 2022 m. Paulai Makaraitei;
  • Aktyviausiam Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų skaitytojui 2022 m. Nojui Patackui;
  • Aktyviausiai Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų skaitytojai 2022 m. Kamilei Kleišmantaitei;
  • Aktyviausiai Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų skaitytojai 2022 m. Ūlai Patackaitei;
  • Aktyviausiai Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje skaitančiai klasei 2022 m. – Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 2d klasei ir auklėtojai Danutei Mitkienei;
  • Aktyviausiai skaitymą skatinančiai močiutei Birutei Beržinienei bei jos anūkams Akvilinai Beržinytei ir Vitui Beržiniui;
  • Aktyviai skaitymą skatinančiai mamai Ritai Lizunenko ir jos sūnui Simonui Lizunenko;
  • Už vaidybinį aktyvumą ir kūrybiškumą netradicinėse teatro pamokose Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje – Karinai Slenzokaitei;
  • Už personalinės parodos „Mano minčių piešiniai“ parengimą ir eksponavimą Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų skaitykloje – Vitai Kuitniauskaitei;
  • Už personalinės parodos parengimą ir eksponavimą Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų skaitykloje – Gretai Krylovaitei.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja, L. Šimutytės-Balčiūnienė ir R. Vaitkevičienės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-10-18