Audiovizualinio turinio kūrimo mokymai Šilalės bibliotekoje

2023 09 26

Esi aktyvus socialinių tinklų turinio kūrėjas? Norėtum išmokti filmavimo ir vaizdo bei garso montažo, reklamos ir dokumentinio filmo kūrimo pagrindų? Ar išbandyti scenarijaus rašymą ir kadruotės planavimą? Spalio 6 d., penktadienį, Šilalės viešojoje bibliotekoje rengiamos audiovizualinio turinio kūrimo dirbtuves su profesionale režisiere Marija Stonyte ir „Meno avilio“ komanda. Šie mokymai skirti Pasaulinės medijų ir informacinio raštingumo savaitei.

Dirbtuvių metu gilinsitės į filmavimo mobiliaisiais įrenginiais ypatumus, susipažinsite su audiovizualinio kūrinio postprodukcijos darbais. Nagrinėsite įvairius pavyzdžius, sužinosite, kaip ir kokiais įrankiais yra kuriama paveiki reklama. Patys išmėginsite jėgas kurdami audiovizualinį turinį. Beje, išmoksite ne tik kurti įtaigų turinį socialinėse medijose, bet turėsite galimybę sudalyvauti filmukų kūrimo konkurse!

Vietų skaičius ribotas.

Registracija čia: https://forms.gle/yvSKgMjQNTRK8XuP8

Trukmė: 10.00-17.00 val.

Vieta – Šilalės viešoji biblioteka, Interneto skaitykla, I a.

Mob. pasiteirauti: 869669086

#MirktSavaitė