Biblioteka pradėjo su 3D spausdintuvu gaminti apsaugines priemones medikams

2020 03 24

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka nusprendė prisidėti prie bibliotekos globėjo, VšĮ „Robotikos mokykla" įkūrėjo, šilališkio Pauliaus Briedžio iniciatyvos pagaminti apsaugines priemones medikams.

Šiuo metu biblioteka gamina apsauginių skydų rėmelius, o gavusi skaidrius skydelius sukomplektuos ir perduos rajono gydytojams.

Gamybai pasitelkti du 3D spausdintuvai, kuriuos nuolat prižiūri bibliotekos darbuotojai.

Vienam rėmeliui atspausdinti reikia apie 2 val., todėl spausdinimo darbai užtrunka. Tikimasi per savaitę pagaminti apie 20-30 apsauginių skydų rėmelių.

Apsauginiai skydai yra skirti naudoti kartu su respiratoriumi ir apsaugoti medikus nuo patenkančių skysčių įvairių procedūrų metu.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės ir P. Briedžio nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-14