Biblioteka tęsia pagalbą medikams – dovanoja apsauginius veido skydus

2020 04 17

Šiandien dar 7 naujo modelio veido apsauginius skydus mūsų bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė padovanojo Dvaro klinikai. Iš viso su 3D spausdintuvais pagaminti ir išdalinti 45 veido skydai.

Pirmieji 23 skydai buvo padovanoti Šilalės rajono ligoninei, Šilalės rajono pirminės sveikatos priežiūros centrui ir UAB „Šilalės šeimos gydytojo praktika". Dar 13 papildomų apsauginių veido kaukių buvo perduota Bendrosios terapijos skyriaus stebėjimo dėl COVID-19 infekcijos poskyriui.

Apsauginiai skydai yra skirti naudoti kartu su respiratoriumi ir apsaugoti medikus nuo patenkančių skysčių įvairių procedūrų metu ir nuo lašeliniu būdu plintančio koronaviruso.

„Džiaugiamės galėdami šiuo sudėtingu laikotarpiu būti naudingi ir prisidėti apsaugant mūsų rajono medikus nuo koronaviruso. Suprantame, kokia svarbi ir reikalinga tokia paslauga, todėl savanoriškai ėmėmės apsauginių priemonių spausdinimo savo medžiagomis", - sakė Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, Loretos Šimutytės-Balčiūnienės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-30