Bibliotekininkai gilino žinias, kaip efektyviai komunikuoti soc. tinkluose

2022 04 06

Šiandien bibliotekininkai dalyvavo virtualiame seminare apie komunikaciją socialiniuose tinkluose. Šis seminaras – Vytauto Didžiojo universiteto ir bibliotekos darbuotojos, kuri yra ir šio universiteto vėliavnešė, bendra iniciatyva. Tokie bendradarbiavimo pavyzdžiai suteikia abipusę pridėtinę vertę: bibliotekininkai galėjo pakelti savo kvalifikaciją, o VDU – nešti gerąją žinią apie universiteto misiją.

Seminarą vedė ir praktiniais patarimais, kaip komunikuoti socialiniuose tinkluose dalijosi VDU absolventė, Lietuvos studentų sąjungos komunikacijos vadovė Gabrielė Šturmaitė, kuri beje, yra kilusi iš kaimyninio Tauragės rajono.

Lektorė papasakojo, kaip biblioteka galėtų kurti savo turinį, kaip įtraukti auditoriją, atkreipė dėmesį į ką reikėtų atsižvelgti rašant tekstus, kuriant vizualinę medžiagą, akcentavo, kodėl ir kuo svarbi yra darbuotojų ambasadorystė.

G. Šturmaitė pasidžiaugė, kad biblioteka rūpinasi savo komunikacija ir stengiasi tai daryti kaip įmanoma geriau.

Tuo tarpu rajono bibliotekininkai padėkojo už vertingą seminarą, kurio metu įgytos žinios padės efektyviau komunikuoti socialiniuose tinkluose ir viešinti bibliotekas veiklas.

Seminarą „Biblioteka socialiniuose tinkluose: kelias į efektyvią komunikaciją“ surengti padėjo VDU Karjeros centro absolventų vyr. koodinatorė Jurgita Šerniūtė.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja, VDU vėliavnešė
Paskutinį kartą redaguota: 2022-04-08