Bibliotekoje apsigyveno linksmieji gyvūnėliai

2020 02 14

Vakar, vasario 13 dieną, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje atidaryta Šilalės meno mokyklos jaunųjų dailininkų paroda „Linksmieji gyvūnėliai" (mokytoja Sonata Dargienė). Iš viso bibliotekoje apsigyveno 17 piešinių su margaspalviais gyvūnėliais. Ta proga vaikų klubas „Nykštukas" padovanojo parodos atidarymo dalyviams ir svečiams nuotaikingą spektaklį „Žvėrynas".

Į ekspozicijos premjerą susirinko kūrybinių darbų autoriai, jų tėveliai ir draugai. Jaunieji menininkai papasakojo, kaip jiems sekėsi kurti linksmuosius gyvūnėlius, tuo tarpu jų dailės mokytoja Sonata Dargienė pasidžiaugė vaikų kūrybiškumu.

Renginio metu puikią nuotaiką sukūrė vaikų klubo „Nykštukas" parodytas spektaklis „Žvėrynas". Tai – dovana parodos kūrėjams.

Parodos atidarymo pabaigoje Vaikų literatūros skyriaus vedėja Ona Bajorinienė įteikė Šilalės meno mokyklos auklėtiniams ir jų mokytojai padėkas.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, Loretos Šimutytės-Balčiūnienės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-08