Bibliotekoje – nauja savanorė

2022 07 26

Liepos pradžioje bibliotekoje sulaukėme naujos savanorės, kuri čia semtis patirties pusmetį. Džiaugiamės, kad Fausta pasirinko savanorišką veiklą atlikti būtent mūsų bibliotekoje. Linkime jai sėkmės ir, žinoma, gerų įspūdžių bei naujų atradimų.

„Sveiki! Esu Fausta Kozlovaitė – nauja savanorė Šilalės viešojoje bibliotekoje.

Mokausi Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje ir jau ateinančiais mokslo metais būsiu absolventė. Mėgstu piešti, keliauti po Lietuvą ir įvairias užsienio šalis, klausytis muzikos ir be abejo skaityti knygas, todėl ir pasirinkau savanoriauti šioje įstaigoje. Per šešis savanorystės mėnesius sieksiu susipažinti su klientų aptarnavimu, renginių bei veiklų organizavimu ir dalyvavimu jose, iš arčiau pažvelgti į šios įstaigos judrų gyvenimą. Jei kada mane pamatysite bibliotekoje, nebijokite pasisveikinti ar paprašyti pagalbos, visąlaik stengsiuosi padėti!“

Šilalės viešosios bibliotekos inf.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-07-26