Bibliotekoje – per 150 senolių kūrybinių darbų

2023 04 12

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje atidaryta Šilalės rajono „Bočių“ bendrijos narių kūrybinių darbų paroda „Iš senolių skrynios paėmus“. Paroda dvelkia pavasariu, rankų šiluma, kūrybiškumu ir tautiniais akcentais. Joje – daugiau nei 150 eksponatų, tarp kurių – mezginiai, nėriniai, darbai iš molio ir šiaudų, rūbai, servetėlės, žaislai, rankinės, paveikslai ir kt. Visa tai – mūsų krašto senolių kūriniai, kuriuose sudėta ne tik daug meilės, bet ir laiko, jėgų, o taip pat įgūdžių, patirties ir išminties.

Parodos atidaryme dalyvavo parodos autoriai iš Šilalės, Laukuvos, Pajūrio ir Upynos. Vieni pasidalijo rankdarbių kūrybos procesu, kiti papasakojo, kiek laiko užima sukurti vieną ar kitą kūrinį.

Ekspozicijos dalyvių aktyvumu, nagingumu ir nuoširdžiu bendravimu pasidžiaugė parodos koordinatorė, bibliotekininkė Jolanta Venckienė.

Šilalės „Bočių“ bendrijos vadovė Juzefa Jurkuvienė padėkojo savo bendraminčiams už aktyvų dalyvavimą parodoje, o Skaitytojų aptarnavimo skyriui –  už galimybę eksponuoti darbus ir juos parodyti Šilalės rajono gyventojams.

Renginį vedė Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Danutė Šimkienė, o keletą muzikinių kūrinių padovanojo šilališkė, Stasio Šimkaus konservatorijos studentė Mintara Juzaitytė.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja, autorės ir L. Šimutytės-Balčiūnienės nuotr.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-04-12