Bibliotekoje savanoriaus dešimtokas Tautvydas

2024 01 04

SVEIKI! Esu Tautvydas – naujasis Šilalės viešosios bibliotekos savanoris. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje lankau dešimtą klasę. Jau daugiau kaip 10 metų ugdau ir platinu savo meninės veiklos akiratį. Režisuoju, organizuoju, vedu renginius, juose pasirodau. Be galo mėgstu dainuojamąją poeziją, groju, dainuoju, rašau, deklamuoju, darau teatralizacijas, vaidinu spektakliuose.

Biblioteka man artima visą mano gyvenimą. Teko daug prisidėti prie bibliotekos renginių, juos pačiam organizuoti, pasirodyti ir pravesti.

Man knyga yra be galo didelė vertybė, o ypač, kaip joje slypi ne tik išgyvenimai, bet ir vis didesnę prasmės kainą įgaunanti išmintis.

Mano bet koks laisvalaikis nėra praleidžiamas veltui. Moku džiaugtis paprastais dalykais, kitaip sakant gyvenu, nes turiu dėl ko.

Pastarosiomis dienomis ruošiuosi antrajam savo personalinės parodos atidarymui, atradinėju savo sugebėjimus, mėgaujuosi kiekviena gyvenimo akimirka.

Gamta yra pati geriausia kūrybos idėja, todėl ji yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Viskas, ką turime šiandien, kažkada atėjo iš gamtos, o daugelis net nesusimąsto, kokią milžinišką prasmę ji turi žmogaus gyvenimui.

Savanoriauti pasirinkau biblioteką, nes, manau, kad greičiausiai žinutę į kiekvieno širdį galima perduoti tik labiausiai užburiančiais žodžiais. Remdamasis įvairiausių autorių ir savo kuriniais inicijuosiu keletą savo renginių, parodų, prisidėsiu prie bendro tikslo, padėsiu bibliotekai įgyvendinti idėjas bei pritraukti kuo daugiau žmonių.

Linkime Tautvydui sėkmės vykdant savanorišką veiklą, stiprinant savo kompetencijas ir atrandant įdomių veiklų.
Paskutinį kartą redaguota: 2024-01-04