Bibliotekoje – unikali ir išskirtinė paroda, kelianti žiovulį

2022 05 26

Šilalės viešojoje bibliotekoje veikia įtraukianti ir kitokio formato fotografijų paroda „Žiovulys“, kuri, stebint fotografijose žiovaujančius žmones, pačiam žiūrovui sukelia žiovulį.

Idėjos autoriai yra Vytauto Didžiojo universiteto absolventai Greta Dirmauskaitė ir Titas Jurjonas, o nuotraukose įvairiose žiovulio stadijose užfiksuoti Universiteto Vaidybos programos absolventai.

„Žiovulio“ atidaryme dalyvavo Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistai, su kuriais taip pat diskutuota apie žiovulį, vėliau pereita prie studijų, profesijos pasirinkimo ir jų tolesnių ateities planų baigus mokyklą. Gimnazistai itin domėjosi galimybe mokytis inžinerinius dalykus, tačiau buvo suintriguoti daugiau išgirsti ir apie menų studijas bei įvairias užklasines veiklas, kurias siūlo Universitetas.

Ši paroda yra bendra Vytauto Didžiojo universiteto, šio Universiteto menų galerijos „101“ ir Šilalės viešosios bibliotekos iniciatyva.

Paroda veiks iki birželio 17 d.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja

Paskutinį kartą redaguota: 2022-05-26