Bibliotekoje vėl susitiko dvi kartos

2022 03 07

Tai jau antrasis Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos 40-osios ir 80-osios laidos auklėtinių susitikimas. Nepaisant nesklandumų, karo veiksmų Ukrainoje, mes einame mūsų kasdienybės keliu. Buvę abiturientai buvo pakviesti pabūti kartu ir pasivaikščioti tarp užsienio ir lietuvių literatūros knygų lentynų bibliotekoje.

Galbūt šis mūsų pasimatymas kartu buvo paskutinis, nes 80 kartos auklėtiniai netrukus išeis į pačią sunkiausią mokyklą – į gyvenimo mokyklą, o joje nežinai nei kurioje klasėje esi, nei kada laukia egzaminas... Ir net nusirašyti negali, nes niekas kitas neturi tokio varianto.

Mes visi puikiai žinome, kad skaitymas yra naudingas ne tik tada, kai teikia malonumą, bet ir kai skatina jauną žmogų augti. Šis augimo tarpsnis šiandien jiems tikrai aktualus, nes ne už kalnų laukia egzaminai. Tad visi susikaupėme, dalyvavome paruoštoje viktorinoje ir praturtinome savo žinias. Ačiū už parodytą išmintį, žinias, malonų susitikimą.

Turbūt visi žinome, kad 2022-ieji yra paskelbti Lietuvos jaunimo metais, todėl noriu šiam gražiam jaunimui palinkėti sukaupti jėgas, kantrybę ir būkite tvirtiems, pasiruošusiems naujam prasidedančiam gyvenimo etapui.

Nuoširdus ačiū mūsų auklėtojai Birutei Knyzelienei už tai, kad mus užaugino ir subrandino. Ačiū jai už mielus ir šiltus susitikimus bibliotekos erdvėje.

Viktorinos nugalėtojai kviečiami užsukti į biblioteką atsiimti prizų. Tai – knygos, kurias išleido mūsų biblioteka. Tegul jos primena mus, mūsų biblioteką bei žemaitišką tarmę. Išskridus iš mūsų žemaitiškos Šilalės, tegul neleidžia jos niekada pamiršti.

Dalė Goštautienė, Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė, autorės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-03-07