Bibliotekos lankytojai privalo dėvėti veido kaukę arba apsaugines veido priemones

2020 08 05

Nuo rugpjūčio 1 d. Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir jos filialų lankytojai privalo dėvėti veido kaukę arba apsaugines veido priemones. Lankytojai vyresni nei 6 metų amžiaus be veido kaukių ar apsauginių veido priemonių į rajono bibliotekų patalpas neįleidžiami. Taip pat privaloma laikytis asmens higienos normų: rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt. Lankytojai pagal galimybę turi atlikti rankų higieną ir (ar) dezinfekciją rankų dezinfekcijai skirta priemone ir (arba) naudoti vienkartines pirštines. Jei pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) į bibliotekų patalpas lankytojai neįleidžiami.

Saugokite save ir kitus.

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos inf.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-31