Bibliotekos praktikantas sukūrė žaidimą „Didžiosios smegenys“

2021 06 29

Kraštietis Rokas Slaboševičius savo praktikos vietą pasirinko Šilalės rajono savivaldybės viešąją biblioteką. Atvyko su idėja sukurti interaktyvų žaidimą, kuriuo galėtų naudotis vaikai ir jaunimas. Labai apsidžiaugėme praktikanto sumanymu ir užsidegimu prisidėti prie bibliotekos paslaugų plėtros, o taip pat jo atsakingumu ir darbštumu.

Roko sukurtą žaidimą puikiai įvertino ne tik bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė, bet ir Kauno kolegijos dėstytojai. Šis žaidimas buvo R. Slaboševičiaus bakalaurinis darbas, už kurį Multimedijos technologijų studentas gavo aukščiausią įvertinimą.

Interaktyvus žaidimas „Didžiosios smegenys“ sukurtas lavinti vaikų ir jaunų žmonių žinias, loginį ir erdvinį mąstymą, reakciją, atmintį ir kitus įgūdžius. Išbandykite žaidimą jau dabar, parsisiųsdami jį į savo mobiliuosius telefonus: https://bit.ly/3he2vfT

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja ir praktikanto vadovė

Paskutinį kartą redaguota: 2021-06-29