Bibliotekos savanorių atsiliepimas apie papildytos realybės žaidimą

2021 04 28

Prasidėjus gana permainingam, tačiau širdžiai mielam pavasariui, norisi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, leistis į pasivaikščiojimus be tikslaus finišo, pabūti su artimiausiais žmonėmis, ar tiesiog bevaikštant pasilepinti puodeliu karštos arbatos ar kavos. Puiki priemonė turiningai ir įdomiai praleisti laiką gamtoje yra papildytos realybės orientacinis žaidimas aplink Šilalę. Tai išties unikali galimybė ne tik  Šilalės gyventojams, bet ir mūsų miesto svečiams labiau ir kiek kitaip pažinti šį miestą.

Mums, bibliotekos savanorėms, išbandžius šį žaidimą, paprastas pasivaikščiojimas tapo labai linksmas ir įdomus. Susipažinome ne tik su įvairiomis lankytinomis Šilalės vietomis, tačiau ir prisiminėme vaikystėje skaitytų knygų herojus, kurie turėjo pateikę ir gan linksmų užduočių.  Nors atrodo, kad maršrutas yra gan ilgas, tačiau laikas praeina itin greitai, kadangi nuobodžiauti nėra laiko. Tad, atrodo, kad tos dvi valandos pasivaikščiojimo skriete praskrieja.  Žaidimas yra itin įtraukiantis ir įdomus tuo, kad jis įtraukia net tik suaugusius, bet ir pačius mažiausius.

Žaidimas turi tam tikrą seką: prie kiekvieno objekto visiems gerai žinomi personažai nurodys, kur keliauti toliau. Norintiems plačiau sužinoti – parengti informaciniai stendai apie tam tikrą objektą.

Apibendrinant, žaidimas mums labai patiko, laikas neprailgo. Popietę Šilalėje praleidome labai turiningai ir įdomiai.

Rekomendacijos tiek mažiems, tiek dideliems!

Žaidimą į telefoną greitai ir patogiai parsisiųskite čia: https://play.google.com/store/apps/details?id=silale.tyluskinas.lt&fbclid=IwAR2EEurOkrg8Dd7MpeHLmANX02qZ94LfJnuFcqUurUDxbdqvHmE609DLTqw

Eglė ir Edita, bibliotekos savanorės
Paskutinį kartą redaguota: 2021-04-28