Naujienos

Bibliotekos veikla nuo birželio 1 dienos: naujovės ir pasikeitimai

2020 06 01

Nuo birželio 1 dienos švelnėja karantino sąlygos Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

·         Renginiuose gali dalyvauti ne daugiau nei 30 dalyvių. Turi būti užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. m plotas, tenkantis vienam asmeniui ir ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų.

·         Apsilankyti Interaktyvioje edukacinėje erdvėje bus galima iš anksto užsiregistravus telefonu (8 449) 74 303, arba el. paštu  info@silalesbiblioteka.lt ir ne didesnėmis kaip 5 asmenų grupėmis užtikrinant, kad kiekvienam asmeniui patalpose būtų skiriamas ne mažesnis kaip 5 kv. m. plotas.

·         Skaitmeninio raštingumo mokymai organizuojami užtikrinant ne mažesnį nei 5 kv. m. plotą, tenkantį vienam žmogui, išlaikomas ne mažesnis nei 2 metrų atstumas tarp žmonių. Renkat 10 žmonių grupę, patalpos dydis privalomas nemažiau kaip 55 kvadratiniai metrai. Esant mažesnėms patalpoms  mokymai organizuojami pogrupiais.

·         Atveriamos periodinių leidinių skaityklos, vaikų literatūros skyriaus ir žaislotekos patalpos.

·         Į periodinių leidinių skaityklos patalpas įleidžiama ne daugiau kaip du lankytojai, iki  š. m. birželio 15 d. neleidžiama vaikščioti tarp lentynų, laikomasi atstumo, vengiama kontakto. Paprašius bibliotekininko pageidaujamos knygos padedamos ant tam skirto stalo, taip pat paliekami užstatai ar pinigų paėmimo kvitai.

·         Vaikų literatūros skyriaus patalpose kompiuteriais gali naudotis tik po du vartotojus (išskyrus šeimos narius), žaislotekos patalpose vienu metu gali lankytis ne didesnė nei 4 asmenų grupė. Struktūriniuose padaliniuose (kaimo filialuose) tarp vaikų, besinaudojančių kompiuteriais turi būti išlaikomas ne mažesnis nei 2 metrų atstumas.

·         Įrenginį ar kitas vykdomas veiklas įleidžiami tik apsaugines veido kaukes arba apsaugines veido priemones dėvintys asmenys.

Pilną dokumentą rasite čia: PDF dokumentas

Paskutinį kartą redaguota: 2020-06-02
Sveiki!
Turite klausimų?