Bibliotekų knygų Kalėdos Obelyne

2021 12 29

Lietuvos bibliotekininkų draugija šiemet paskelbė „Bibliotekų knygų Kalėdas“. Šių metų šūkis – šventinis gerumas kartu su knyga. Į šventinę gerumo akciją atsiliepė ir Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos Obelyno daugiafunkcio centro antros ir ketvirtos klasės mokiniai su mokytoja Jolanta Auryliene.

Jaunieji  bibliotekos bičiuliai surengė jaukią ir šventinę staigmeną Obelyno bibliotekoje. Bibliotekininkei Silvijanai Trijonaitienei šventės dalyviai įteikė padėkos laišką, o bibliotekai padovanojo knygą. Taip pat asmeniškai bibliotekai knygas dovanojo Domantas Tarvydas ir Ugnė Gerdauskaitė. Jaunieji skaitytojai ne tik dovanojo knygas, bet ir atliko kalėdinį kūrinį. Vėliau jaukiai įsitaisę bibliotekoje, vaikai skaitė eilėraščius ir ištraukas iš „Žiemos skaitinių“ rinkinėlio, dalijosi prisiminimais, žaidė žaidimus.

Atsisveikinant bibliotekininkė padėkojo mokiniams už šventinę staigmeną ir įteikė saldžią dovanėlę.

Silvijana Trijonaitienė, Obleyno filialo bibliotekininkė, autorės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-12-29