Darželinukai kūrybiškai mokėsi pažinti vaisius

2023 09 15

Vaikų skaityklos bibliotekininkė Dalė Goštautienė apsilankė Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“. Ji supažindino „Meškučių“ ir „Kačiukų“ grupių mažuosius su Gerdos Muller knyga „Vaisių šventė“ ir kvietė į smagią popietę atpažinti įvairius vaisius. Įdomu tai, jog lygiai prieš metus, praėjusių metų rudenį, darželinukams buvo pristatytas tos pačios autorės leidinys „Kaip užauga tavo daržas“. Tuokart vaikai mokėsi pažinti daržoves ir geriau suprasti jų auginimo procesą.

Abiejų knygų herojė – miestietė Sofija, kuri pažįsta tik tas daržoves ir vaisius, kuriuos perka prekybos centruose. Tačiau kaime gyvena jos artimieji, kurių dėka Sofija gali iš arčiau prisiliesti prie daržo ir sodo gėrybių. Tad mažiesiems leistis į pažintinę kelionę su šiomis gėrybėmis tikrai neprailgo, juo labiau, jog vaišintasi vyšnių pyragu, kurį išmoko pagaminti Sofija.

„Buvo smagu matyti vaikus, spalvinančius vaisių paveikslėlius. Didelės akys rodė, kad jie laimingi, jiems kelionė su Sofija patinka“, - grįžusi iš vaikų darželio sakė bibliotekininkė D. Goštautienė.

Beje, bibliotekoje, Vaikų skaitykloje yra eksponuojama vaikų darbelių ir fotografijų iš popietės akimirkos.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijos skyriaus vedėja (parengta pagal bibliotekininkės Dalės Goštautienės informaciją)

Paskutinį kartą redaguota: 2023-09-15