Naujienos

Europos dienos proga surengti protmūšiai Kvėdarnoje ir Šilalėje

2024 05 09

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje surengta žinių viktorina „Nuo Kvėdarnos iki Europos“, o Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje – „Mes ES – jau 20 metų“. Su protmūšiais paminėta ne tik Europos diena, bet ir Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dvidešimtmetis. Per 120 dalyvių – tiek kvėdarniškių ir šilališkių susibūrė šventiškai ir intelektualiai praleisti laiką savo bendruomenėse ir taip pažymėti svarbias sukaktis.

Džiugu, jog Kvėdarnoje prie protmūšio organizavimo aktyviai įsijungė gimnazijos tėvų valdyba. Bendram tikslui susivienijo net 13 komandų. Triumfas lydėjo komandą iš Kvėdarnos darželio „Saulutė“, kuri geriausiai atsakė į klausimus apie Kvėdarną, Europos Sąjungą, Europos Parlamentą ir muzikinius klausimus apie Europos kalbas, atlikėjus, tradicinius šokius ir pan. Visą vakarą vyravo puiki atmosfera, dalyvių gera nuotaika ir žingeidumas.

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje vykusiame protmūšyje dalyvavo devintokų ir dešimtokų komandos. Sėkmė šypsojosi 1b klasei, kuriai atiteko šventinis prizas – tortas.

Kvėdarnos ir Šilalės gimnazijose žaidėjai simboliškai pasitikti su Silvester Belt kūriniu „Luktelk“, kuri jau šį šeštadienį pasirodys „Eurovizijos“ finale.

Protmūšius padėjo organizuoti Mokyklų Europos Parlamento ambasadoriai iš Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos, kurie yra ir Europos klubo nariai, vadovaujami mokytojos Dalios Kubaitienės. Tarp jų – ir bibliotekos savanorė Vytė Kubaitytė. Ji ne tik ruošė klausimus, bet ir parengė ES tematikos skaidres. Gražiai žiūrėjosi europinės komandos dalyviams parengtas sveikinimas Europos dienos proga.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja, autorės ir V. Kubaitytės nuotr.


Paskutinį kartą redaguota: 2024-05-09
Sveiki!
Turite klausimų?