Gimnazistai pasimatavo išradėjo batus

2023 12 15

Interneto skaitykloje surengta netradicinė fizikos pamoka su Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistais ir fizikos mokytoja Alma Balčiene.

Edukacinės pamokos metu dalyviai pasimatavo išradėjo batus ir kūrybinėje kelionėje susipažino su mokslininkais, kurie tyrinėjo elektromagnetines bangas, atliko įvairius kūrybinius garso bangų eksperimentus bei nusikėlė į Markonio erą, kupiną nuotykių, konkurencijos bei atradimų!

Pamoką vedė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Edukacinės erdvės edukatorė Valdemara Butkevičienė.

Renginį organizavo Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vyr. bibliotekininkė Rūta Vaitkevičienė.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja, R. Vaitkevičienės nuotr.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-12-15