Gyventojų konsultacijos medijų raštingumo klausimais

2023 11 30

Upynos bibliotekoje surengtos gyvos gyventojų konsultacijos dėl naudojimosi internetu, internetinių paslaugų, el. bankininkystės ir kitais aktualiais medijų raštingumo klausimais.

Tokių susitikimų tikslas – padėti „susidraugauti“ su internetu ir jo teikiamomis galimybėmis, išmokti savarankiškai atlikti tam tikrus veiksmus, „prisijaukinti“ programėles, kurios padeda pabendrauti su artimaisiais, atrasti naujų fotografavimo telefonu metodų, pagaliau saugiai elgtis interneto svetainėse.

Į šiuos ir kitus praktinius klausimus padėjo atsakyti mūsų bibliotekos Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja Rima Norvilienė ir šio skyriaus bibliotekininkė-edukatorė Loreta Šimutytė-Balčiūnienė.

„Tokie gyvi susitikimai su praktiniais mokymais yra labai reikalingi, o ypač vyresnio amžiaus žmonėms, kurie yra labai žingeidus ir nori būti nepriklausomi tvarkantis įvairius asmeninius reikalus internete: tiek apsiperkant, tiek apmokant sąskaitas, tiek užsiregistruojant pas gydytojus ir kitais gyvenimiškais atvejais. Todėl panašias išvykas planuojame ir ateityje“, - sakė R. Norvilienė.

Gyvų konsultacijų iniciatorė Upynoje – bibliotekininkė Giedrė Leškienė.

Šilalės viešosios bibliotekos inf.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-11-30